Ваше місто: Борщів
Ваше місто: Борщів
UA
RU

Банки Борщіва - відділення і банкомати

3 банку
обрати банк зі списку змінити регіон

Список банків Борщіві - адреси офісів та банкоматів, телефони, умови кредитів, відгуки.

 
  Назва, ліцензія та банківські продукти
  Телефони та адреса
   
  Ощадбанк
  ліцензія № 148
  Адрес: Борщёв, Борщёв, ул. Гетмана Мазепы (Ленина), 4-А
  Режим работы: Пн-Пт: 08:30-17:00, перерыв: 13:00-14:00, Сб-Вс: выходной
  ПриватБанк
  ліцензія № 22
  Адрес: Борщёв, Борщёв, ул. Гнездовского, 1
  Режим работы: Пн-Пт: 08:30 - 17:30, перерыв кассы: 12:30-13:30, Сб-Вс: выходной
  Укргазбанк
  ліцензія № 123
  Адрес: Борщёв, Борщёв, ул. Гетьмана Мазепы, 7
  Режим работы: Пн-Чт: 09:00-18:00, Пт: 09:00-16:45, перерыв: 13:00-13:45, (касса: 09:00-17:00, Пт: 09:00-16:00, без перерыва), Сб-Вс: выходной

  Список відділень і філій банків Борщіва - адреси, телефони i графік роботи. Порівняйте умови та знайдіть найближчий банк на карті. Тут же можна переглянути список банків у Борщіві, які працюють у суботу та неділя

  Оновлення даних: 26.02.2024

  Полезные статьи про банки — 4 совета как оформить

  • Сервис «Портмоне» – что такое и как работает?

  • Portmone – сервис онлайн-платежей, обеспечивающий удобство проведения оплаты. Здесь пользователи получают надежную систему денежных переводов, бонусы, кэшбек и прочие преимущества, если сравнивать со стандартным проведением электронных платежей. Компания является первой в Украине, которая прошла международную проверку безопасности. Она соответствует стандарту PCI DSS. Посетители сайта могут перево
  • Что делать держателю карты в случае пропажи средств?

  • При обнаружении факта проведения какой-либо операции с использованием карты без вашего ведома нужно как можно быстрее уведомить банк о том, что была проведена несанкционированная операция, с целью ее блокировки. Быстрее и проще сделать это, набрав телефон горячей линии обслуживающего банковского учреждения.
  • Как изменились правила пополнения банковских карт?

  • На фоне борьбы с теневой экономикой постоянно меняются правила финансовых учреждений. В связи с этим при пополнении банковских карт в Украине стоит знать некоторые нюансы, которые появились в последнее время.
  • Как списать или заморозить кредит за разрушенную недвижимость?

  • Вопрос о проблемах с кредитом за разрушенную недвижимость стал актуальным с началом полномасштабной войны. В конце 2022 года депутаты внесли изменения в закон «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые законы Украины о поддержке заемщиков, имущество которых было уничтожено или получило повреждения вследствие вооруженной агрессии российской федерации против Украины».

  Ласкаво просимо на сторінку "Банки Борщіва - відділення та банкомати"! Тут ви знайдете корисну інформацію про банки, їх відділення та розташування банкоматів у місті Борщіві.

  Борщів - це великий фінансовий центр України, де працюють багато банків, що надають різноманітні банківські послуги для фізичних осіб та підприємств. Вам легко вдасться знайти фінансову установу, яка відповідає вашим потребам.

  В списку вище ви знайдете як філіали великих національних банків, так і відділення регіональних та місцевих фінансових установ. Кожен банк пропонує свої послуги та має свої особливості, тому рекомендуємо ознайомитися з переліком послуг перед відвідуванням конкретного відділення.

  Банкомати є зручним способом отримання готівки у будь-який час дня і ночі. Вони розташовані по всьому місту в Борщіві, включаючи торгові центри, вокзали, аеропорти та інші популярні місця. Ви легко знайдете банкомат, що знаходиться поблизу вашого місцезнаходження.

  На нашій сторінці ми надаємо інформацію про різні банки, їх відділення та банкомати в Борщіві. Ви можете дізнатися адреси, контактні дані, години роботи та іншу корисну інформацію про кожен банк. Ми стараємося регулярно оновлювати дані, щоб надати вам актуальну інформацію.

  Майте на увазі, що банки можуть змінювати свої послуги та відкривати/закривати відділення або банкомати. Рекомендується перевіряти актуальну інформацію на офіційних веб-сайтах банків або зв'язуватися з ними безпосередньо для отримання точної інформації.

  Кредити в банках Борщіва

  Рейтинг банков Борщіва в 2024 году

  за кількістю відділень